Pre-mixed and ready to use, just add water and watch it grow!

Collection: Education

5 products
  • Classroom Gardening Kit
    Regular price
    $ 29.99
    Sale price
    $ 29.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Reusable Sprout House
    Regular price
    $ 19.99
    Sale price
    $ 19.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Grab & Grow Case - 32 Tubes
    Regular price
    $ 640.00
    Sale price
    $ 640.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Grab & Grow Case - 20 Tubes
    Regular price
    $ 400.00
    Sale price
    $ 400.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Grab & Grow Garden Kit
    Regular price
    $ 29.99
    Sale price
    $ 29.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
★ Reviews ★

Grow with Us

0 reviews
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)